אודות מזור לכאב

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

מזור לכאב – רשת ארצית של מרפאות כאב פרטיות – הראשונה בישראל במרחב הטיפול בכאב ובסבל מכל הסוגים. רשת מרפאות "מזור לכאב" הוקמה, כדי לתת מענה מקצועי זמין ויעיל לאנשים הסובלים מכאב ממושך או קשה(כל סוג של כאב וסבל), שלא קבלו מענה מספיק איכותי וזמין במרפאת הקופה ו/או במרפאות יועצים (אורטופדיה, נוירולוגיה, נוירוכירורגיה, ראומטולוגיה, וכד').

רשת מרפאות כאב "מזור לכאב" הוקמה ביוזמת קבוצת רופאים מומחים העוסקים שנים רבות במכלול הגורמים הרבים לסבל וכאב. עשרות המומחים עברו הכשרות שונות בתחום האבחון והטיפול בכאב במיטב המוסדות האקדמיים המוכרים בארץ.

רופאים מומחים אלו, החליטו להפעיל רשת מרפאות כאב פרטיות בפיזור ארצי, אשר יאפשרו לכל אדם הסובל מכאב כלשהו להגיע תוך ימים ספורים למרפאה סמוכה לביתו, להבדק בקפדנות ע"י מומחה ולקבל טיפול מיידי ומתמשך בכאב.

הגישה הכוללנית של המומחים העובדים בגישת "הרפואה השלמה" – גוף, נפש ומשפחה, שמקורה בספר "האדם שברופא, הרופא שבאדם" מאת דר' אלון מרגלית ויששכר עשת (ראה עוד על הספר והגישה בויקירפואה בערכים של רפואה שלמה – לקישור למאמרים לחץ כאן) מאפשרת לטפל בכל סוג של סבל וכאב, גם כאשר קיימת מחלה ברקע כגון סכרת, מחלת עור, פריצת דיסק, אוסטאופורוזיס, פיברומיאלגיה, מיגרנה וכד'.

המומחים במרפאת כאב שברשת, מביאים בחשבון שכל כאב מביא גם לדאגה, לחרדה או לדכאון ולמעורבות בני המשפחה והחברים הסובבים את הסובל. על כן הגישה הנדרשת היא כוללנית ומקיפה ובמקרים אלו הטיפול מיועד לא רק להקלה מהכאבים אלא גם לטפל בגורם הראשוני או במחלה המביאים לכאב ולמנוע את הסבל והכאב עד כמה שניתן. בו זמנית להשפיע על אותם גורמים המנציחים את הכאב או את הסבל ובתנופת הטיפול לשנות גם ידע, מודעות והתנהגות של המטופל והאנשים היקרים לו.

באופן זה ניתן גם להימנע מהתנגשות של תרופות וטיפולים המונעים הצלחת הטיפול או גורמים תופעות לוואי וסבל נוסף. (למשל להתאים טיפול בכאב נוירופתי של חולה סכרת לטיפולים שהוא מקבל לסכרת ולתפקוד הכלייתי שלו).