טיפול במיגרנה קשה בהצלחה יתרה – מרפאת מזור לכאב

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

טיפול במיגרנה קשה שנעשה ע"י בעלי מקצועי יכול לשים סוף לכאבים פעם אחת ולתמיד

מיגרנה קשה היא כאב ראש חזק וחד שמופיע לעיתים קרובות ולמזלכם ניתן לטפל בכך. למעשה, טיפול במיגרנה קשה שנעשה ע"י בעלי מקצועי יכול לשים סוף לכאבים פעם אחת ולתמיד.

וזה לא הסוף כי טיפול זה יכול אף למנוע כאבים עתידיים מסוג מיגרנה. המשיכו לקרוא עד הסוף כדי שגם אתם תגידו למיגרנה שלכם שלום ולא להתראות. ולא, זאת לא מתיחה של 1 באפריל אלא המציאות שתיהנו ממנה בקרוב.

מה זה מיגרנה ?

היא כאמור כאב ראש אך בניגוד לכאבי ראש אחרים המיגרנה מופיעה במקום מסוים. המיגרנה לרוב מלווה בתופעות גופניות נוספות כמו עייפות, חולשה, עצבנות, כאבי שרירים, בחילות ועוד. אולי תתפלאו אבל אתם לא לבד כי אחוז גבוה מהאוכלוסייה סובל מאותה בעיה כמוכם. אבל בניגוד לאחרים אתם יכולים ליהנות מטיפול במיגרנה קשה שיחסל את הכאב לתמיד.

טיפול במיגרנה קשה שבאמת עובד

טיפול הוליסטי במיגרנה לוקח בחשבון את כל הגורמים לתופעה כולל הגורמים הגופניים והנפשיים. למעשה, תפיסת העולם ההוליסטית רואה בכאב כלשהו איתות על חוסר איזון גופני או נפשי.

לכן הטיפול במיגרנה יכלול טיפול בחוסר האיזון שגרם לה למשל ע"י תזונה נכונה, מנוחה, פעילות גופנית, שחרור לחצים נפשיים ועוד. ותתפלאו, אבל טיפול הוליסטי יכול למנוע גם את הישנות המיגרנה ולא רק לשכך את הכאב.

מרפאת כאב הוליסטית

במרפאת כאב הוליסטית תוכלו לטפל במיגרנה שלכם בהתאמה אישית כי לכל אחד מיגרנה שונה. אולי תתפלאו, אבל למרות שהמיגרנה היא אותה תופעה יש לה גורמים שונים שמשתנים מאדם לאדם, למשל אחד סובל ממיגרנה עקב רגישות למזון ואילו השני סובל עקב חשיפה לאור.

לכן, חשיפת הגורמים למיגרנה חייבת להיות אישית והיא דומה לפתרון של פאזל בהבדל אחד : הפאזל הזה הוא בן אדם בשר ודם שסובל מכאבים שמשביתים אותו מפעילות.

אז מה עושים ?

אם יש לכם מיגרנה פנו למרפאת הכאב של מזור לכאב לצורך טיפול במיגרנה קשה. מומחי המרפאה יודעים לאתר ולטפל במיגרנות בהתאמה אישית דרך הסניפים השונים ברחבי הארץ.

במרפאה זו שומרים על קשר רציף עם המטופלים כדי לבצע שינויים בטיפול במידת הצורך. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם המרפאה במייל, דרך אתר האינטרנט או בטלפון ותתחילו חיים חדשים ללא מיגרנה.

כאב מיגרנה
דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.