טיפול במיגרנה חזקה

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

מיגרנה היא כאב ראש חד וחזק המופיע בתדירויות ובעוצמות משתנות מאדם לאדם

מי שמכיר את הכאב החד והחזק המורגש בעת התקף מיגרנה ודאי ישמח לדעת שישנו טיפול במיגרנה חזקה יעיל וחדשני שיכול לשים סוף לכאבים ולהקל על הסובלים ממנה.

מי שחווה מיגרנה יכול להעיד על עוצמת הכאב הבלתי נסבלת ועל התחושות המלוות את האדם בעת התקף מסוג זה. כיום קיימים טיפולים חדשניים ופורצי דרך בתחום, המסייעים לא רק בהקלה על כאבים בשעת התקף, אלא גם במניעת התקפים עתידיים.

צוות המומחים של רשת המרפאות מזור לכאב, המתמחה במתן פתרון לכאבים מכל הסוגים, מספר על מאפייני כאבי המיגרנה, על ההשלכות שלה ועל הדרכים לטיפול בה.

טיפול במיגרנה חזקה וההשלכות שלה

כאב ראש מסוג מיגרנה הוא כאב חד וחזק המורגש, בדרך כלל, בחלק קבוע של הראש ומופיע לעתים באופן פתאומי או הדרגתי ובעוצמות משתנות.

אחוז גבוה מן האוכלוסייה סובל ממיגרנות מסוגים שונים ורוב האנשים מדווחים על חוסר אונים מוחלט במציאת פתרון לכאב זה.

רשימה חלקית של התופעות המלוות את המיגרנה כוללת עייפות, חולשה, עצבנות, כאב עז בחלקים שונים של הראש ושל הצוואר, כאבי שרירים ועוד.

בדרך כלל, כאשר מדובר בכאב שמקורו במיגרנה לא יועילו פתרונות תרופתיים בלבד לשיכוך כאב, ולכן קיים צורך במציאת פתרון כוללני ויעיל שיקל על כאבי המיגרנה.

טיפול חדשני במיגרנה חדשה

כפי שהזכרנו קודם, כיום קיימים טיפולים חדשניים למיגרנה, הכוללים טיפולים מתחום הרפואה ההוליסטית, הרואה באדם יחידה אחת שלמה המורכבת מהגוף והנפש.

לפי התפיסה ההוליסטית, הכאב מצביע על חוסר איזון כללי בגוף או בנפש, ולרוב מתבטא חוסר האיזון בכאב באיברי הגוף השונים ובמיוחד בראש, האיבר המרכזי והחשוב ביותר. כאב ראש מופיע בתדירות גבוהה יותר במקרה של יציאה מאיזון, על מנת לאותת על קיומו של חוסר האיזון ועל הצורך בטיפול.

ניתן לטפל בחוסר איזון כללי ולמנוע כאבים שונים על ידי תזונה נכונה, מנוחה ופעילות גופנית על בסיס יומיומי. מעבר לכך חשוב להכיר את מערכת הלחצים בה מתמודד הסובל בביתו ובמקום עבודתו כדי למצוא להם הקלה ופתרון.

מומחים בטיפול במיגרנה חזקה

מיגרנה היא תופעה לא נעימה בלשון המעטה, רצוי מאוד לטפל בה מן השורש כדי להימנע מהישנות הכאב. אין צורך לסבול לחינם וניתן להגיע לאחת המרפאות המתמחות בתחום לשם קבלת ייעוץ, הכוונה וקבלת הטיפול המתאים במיוחד עבורך.

דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.