ייחודיות מזור לכאב

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

מרפאת הכאב של רשת "מזור לכאב" הינה בעלת מספר מאפיינים ייחודיים:

 

רופאים מומחים העובדים במרפאות כאב מוכרות וותיקות בבתי החולים ובקופות החולים, מקבלים את הסובלים מכאב במרפאתם הפרטית בתנאי שקט, ריכוז ורווחה.

זמינות קבלת החולה היא מיידית – תוך ימים ספורים בלבד מתחילים טיפול

נגישות מרפאת הכאב היא קלה – רשת מזור לכאב פרוסה על פני כל הארץ מדן ועד אילת, כך שאין צורך לנסוע מרחקים גדולים. קל להיכנס למרפאה גם לאנשים המרותקים לכיסאות גלגלים.

גישה אנושית המומחים קבלו הכשרה מיוחדת בגישה אמפטית וקשובה למצוקות הפונה ומשפחתו ומקדישים זמן רב להבנת הסבל והכאב על כל היבטיהם.

גישת הרפואה השלמה – המומחים הוכשרו לראות את האדם השלם – גוף, נפש ומשפחה כיחידה אחת בעלת קשרים דו כיוניים. אין כאב גופני שלא מתלווה אליו מצוקה רגשית או נפשית ולהיפך – אין סבל נפשי שלא משפיע על הגוף ופוגע ברקמות ובתפקוד הפיזיולוגי.

כמו-כן ברור שמסביב לכל אדם עם כאבים וסבל יש משפחה הכואבת את כאביו יחד עימו וחרדה לשלומו. לכן גישת המומחה במרפאת הכאב של "מזור לכאב" תהיה תמיד להבין את כל הקשרים וההקשרים המקיפים את הכאב. לקריאה נוספת אודות הרפואה השלמה לחץ כאן.

מיומנות במספר רב של כלים טיפוליים – המומחים הוכשרו לטפל בשלל כלים טיפוליים מתוך הבנה שלכל אדם וכאבו, יש להתאים במדויק את הטיפול הייחודי שהוא בעל הפוטנציאל היעיל ביותר עבור אותו אדם ומשפחתו. אין התרכזות בכלי טיפולי אחד המצמצם את שדה הראיה של הרופא ויש תמיד מקום ליצירתיות ול"יציאה מהקופסא" מתוך מטרה למצוא את שילוב כלי הטיפול המיטבי.

טיפול מיידי יחד עם טיפול מניעתי – המומחה במרפאת הכאב יבצע תחקור מקיף של תולדות הסבל והכאב ואורחות חייו של הנבדק ויבצע בדיקה גופנית קפדנית כדי למצוא כיצד להקל מיידית על הכאב החזק והמגביל. יחד עם זאת, מהרגע הראשון תנתן למטופל ולמשפחתו תכנית של שיקום ממצב הכאב ומניעת הישנותו עד כמה שניתן. כל זאת מתוך אמונה שתמיד עדיף למנוע כאב מאשר לטפל בו.

קשר מתמשך גם לאחר מתן הטיפול שומרים המומחים על קשר עם המטופלים כדי לוודא הצלחת הטיפול ולהציע שינויים בטיפול אם נדרש לחזק עוד יותר את הצלחתו.

מסמכים רפואיים – בסיום הטיפול מקבל המטופל מכתב המופנה לרופא המטפל המפרט את האבחנה והטיפול שניתן עם המלצות להמשך טיפול או בירור. לעיתים ניתן גם לקבל מהמומחה חוות דעת משפטית או לביטוח לאומי בהקשר לסבל הגופני- נפשי.

דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.