אבחון, ייעוץ וטיפול מהמומחים בתחום

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

מרפאת כאב יכולה להיות מזור לאחר שהתייאשתם מכל הפתרונות הקודמים

בחורה עם כאב ראש
בשעת כאב מומלץ לפנות אל מרפאת כאב ולקבל אבחון ייעוץ וטיפול מהמומחים בתחום בעלי הוותק והניסיון הדרוש בטיפול ויפה שעה אחת קודם. בעידן הנוכחי קיימות טכניקות שונות ומגוונות המציעות דרכים אלטרנטיביות וטבעיות להתמודדות עם כאבים מסוגים שונים, ריפוי ומתן מענה לכאבים מכל סוג. 
  
הטיפול הקונבנציונלי בכאב לעתים מלווה במתן תרופות בעלות תופעות לוואי לא נעימות הגוררות כאבים משניים וסיבוכים מיותרים. ברשת מרפאות הכאב המתקדמות מזור לכאב מציעים מגוון אפשרויות ופתרונות יעילים ונוחים להקלה על כאבים מבלי צורך לסבול ולעבור טיפולים מסובכים. 
  
צוות המומחים של המרפאות  מספר על טיפולים אלטרנטיביים כפתרון יעיל להתמודדות, ריפוי ומניעת כאבים שונים.
  

מרפאת כאב בגישה של ריפוי הוליסטי

כאשר אנו חשים כאב, האינסטינקט הראשוני של רובנו הוא ליטול כדורי הרגעה או משככי כאבים מכל מיני סוגים על מנת להשכיח ולהרגיע את הכאב באופן מידי. לעתים קרובות, אנשים מסתפקים בכך ואינם מחפשים פתרון לשורש הבעיה, כדי לפתור אותה אחת ולתמיד. 
  
מרפאת כאב הנוקטת בגישה הוליסטית וראייה כוללת של גופו ונפשו של האדם מסוגלת לתת מענה אמיתי ומקצועי עבור כל מקור לכאב וכמובן לטפל בתסמינים השונים. 
 
לפי הגישה ההוליסטית האדם הוא יחידה אחת המורכבת ממערכות אנרגטיות ופיזיות המשולבות זו בזו ובעלות השפעה הדדית זו על זו, ולכן לא ניתן לפתור בעיה באופן נקודתי

אלא יש להתייחס אל מכלול המרכיבים ולפתור את הבעיה באופן כולל ומקיף, כדי להיפטר מהסימפטומים.

יעילותם של טיפולים הוליסטיים

 כאשר שמים דגש על איזון כללי בנפש האדם ובמערכות הגוף השונות מתחילה הדרך לריפוי האמיתי וכשזה קורה הכאבים נעלמים. שום דבר אינו מיותר בטבע וגם לכאב ישנה מטרה חשובה מאין כמוה והיא להתריע על מצב בו מתקיים חוסר איזון. 
  
עוצמת הכאב מעידה על מידתו של חוסר האיזון והראייה לטיפול מוצלח היא היעלמות מוחלטת של הכאבים. כאשר קיים חוסר איזון, בגוף או בנפש, הכאב מאותת לנו על כך ומזמין אותנו לשוב אל האיזון שלנו, ועל כך אנו צריכים להודות לו מעומק הלב. 
  
בפעם הבאה שאתה או אחד ממכריך סובל מכאבים, יש לפנות אל מרפאת כאב בהקדם האפשרי וליהנות מטיפול שורשי ואמתי. 
Picture of דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.