טיפול בכאבי ראש כרוניים

מרפאת כאב >מיגרנות הגישה הטיפולית > טיפול בכאבי ראש כרוניים
סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

כאבים בראש לא חייבים להיות "סוף העולם"

מיגרנות, כאבי ראש, לחץ ברקות או כל כאבים בראש שמפריעים לנו למהלך התקין של היום הם עול קשה, ובמיוחד כשאלה הם כאבים חוזרים ונשנים שלא חולפים מאליהם ואנו נזקקים לתרופות ולמשככי כאבים על מנת להפיג אותם. נוצרת לנו תלות מסוימת בתרופות ומלבד המצבים הלא נעימים של הכאבים בראש שלא חולפים, אנו לא פותרים את הסיבה לכאבים אלא רק "משקיטים" אותה באופן זמני ובאופן שעלול להזיק לגופנו בעתיד.

כאבים בראש יכולים לגרום לנו להיות מושבתים כליל – כשכל מה שאנחנו רוצים, ויכולים, לעשות זה לשכב בחדר חשוך ושקט ולחכות שהגזרה תעבור. איננו יכולים לעבוד, ללמוד, להיות עם המשפחה והחברים ובעצם אנחנו פשוט נותרים חסרי אונים. אך אין צורך להמשיך לחיות כך מכיוון שניתן ליצור שינוי אמיתי בשגרת החיים שלכם שיוביל בסופו של דבר להקלה, ואף העלמה, של סוגי הכאבים בראש שאתם חווים.

 

השינויים כוללים היבטים רבים

בין הגורמים האפשריים ליצירת כאבים בראש ישנה כמובן התזונה שלנו, שמגלמת בתוכה המון מזון תעשייתי, עתיר סוכרים, שומנים, חומרי מאכל ועוד – כאשר כל אלה הם בעצם "רעלים" לגוף שלנו, ותגובת הגוף אליהם, היא בין היתר, כאבי ראש ומיגרנות. שינוי קבוע ונכון בתזונה שלנו יכול לחולל פלאים ולהקל ברמה משמעותית על כאבי הראש.

גורים אחרים יכולים להיות שינה לא תקינה, שגרת חיים לחוצה, מתח קבוע בחיים ועד לבעיות בריאותיות "חמורות" יותר, אשר לרוב מאובחנות לראשונה על ידי רופאים ויכולים לכלול דלקות מסוגים שונים, דימומים ועוד סיבות שונות.

באשר סיבת הכאב, ישנו כאב בראש שיש לטפל בו ושתרופות "קונבנציונליות" לא מצליחות להקל מספיק או שנוצרת תלות בתרופות כאלו.

תמיד יש תקווה

במרפאת "מזור לכאב" מבינים שאין דרך אחת ברורה בה יש לטפל בכאבים בראש ולכן היא דוגלת בטיפול כוללני משולב, אשר דואג להיבטים שונים באורח החיים של המטופל, החל מההיבט התזונתי, החברתי והאישי על מנת להבין את "הפאזל" של כל המרכיבים התורמים ליצירת כאבי ראש על מנת שהטיפול יהיה בעל ההצלחה הגבוה ביותר שניתן להגיע אליה ועל מנת שההצלחה הזו תישמר לאורך זמן, הרבה לאחר הביקור האחרון במרפאה שלנו.

Picture of דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.