טיפול במיגרנה במרכז

מרפאת כאב >מיגרנות הגישה הטיפולית > טיפול במיגרנה במרכז
סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

אחת המחלות השכיחות והמציקות ביותר לאנשים רבים זו מיגרנה. מדובר בהפרעה של כאב ראש שמלווה את הסובל ממנה לאורך שעות ארוכות ופעמים אף ימים ממושכים. יש כאלו שהמיגרנה מתלווה אליהם לעבודה וליתר פעולות היום יום, ויש אנשים אחרים שהמיגרנה משכיבה אותם במיטה, וגורמת להם לחולשה ולכאבים עזים שמונעים מהם כל פעילות ולו מינימלית. אין ספק שמדובר בתופעה מעיקה ובלתי נעימה. וגם עבור מי שמצליח לתפקד אתה זה מטרד אמתי, כי אף אחד לא באמת מאמין שאפשר לנהל סדר יום תקין ורגיל, כאשר הראש הולם ללא הרף והמיגרנה מזכירה את קיומה… מוכרחים למצוא מזור, האם טיפול של מיגרנה יוכל לפתור את המצוקה ולהביא את הישועה?

מהי הסיבה למיגרנה?

מיגרנה זו תופעה שעלולה להופיע כתוצאה מגורמים שונים. זו יכולה להיות תוצאה של שימוש בתרופות או צריכה של קפאין, כמו כן עשויה המיגרנה להצביע על התייבשות – אנשים רבים נוטים לשתות מעט מידי מים, מצב של חסר נוזלים גורר את הגוף לסיטואציות לא נעימות של התייבשות, ירידה בלחץ הדם ועוד. טיפול במיגרנה יפתח תמיד בבדיקת הגורם להופעת המחלה – מדוע סובל הפציינט מכאבי ראש? במקרים בהם מופיעים תסמינים נוספים כמו הקאות, שיעול, דמעות ועוד,תהיה סיבה לבדוק מחלות מסוכנות שהן עלולות לגרום לתסמינים הללו. באין סימנים נוספים מסתבר כי אין מדובר במחלה מסוכנת, כי אם בגורם שאינו מסכן חיים שיש לאתר אותו בשביל לרפא את הכאב, ולאפשר לפציינy לחזור לחיים תקינים.

איתור סיבת הכאב עבור טיפול במיגרנה

לאחר שהמומחים מוודאים כי אין מחלה מסוכנת ברקע, שהיא זו שמחוללת את הכאבים המציקים, יאתרו את הגורם לכאב. במקרים רבים, בטיפול במיגרנה עשויים לגלות כי יש שריר שהוא זה שאחראי לכאבים הללו, לאחר האיתור של הגורם יטפלו בו – באמצעות דיקור יטפלו בשריר וינטרלו את הגורם ובכך תיפתר המיגרנה. בדיקה כזו תיעשה במרפאת כאב על ידי אנשי מקצוע מתחום הרפואה, שלהם התמחות ייחודית בתחום הכאב. הללו יבחנו את המטופל ויחפשו אחר גורמים אפשריים עד לאיתור הגורם וביצוע הטיפול במיגרנה.

 

מזור לכאב

סובלים ממיגרנה? אל תמשיכו לסבול בלי לטפל בעצמכם. אתם מוזמנים להגיע לבקר במזור לכאב, רשת מרפאות לכאב ולסבל. כאן ממתין לכם צוות רפואי מיומן ואחראי שיעשה הכול בשביל למצוא את הסיבה לכאבים שלכם. וכמובן, למצוא את המזור ואת הדרך לרפא את הכאבים ולחזור לחיים נעימים ללא כאב. כי טיפול במיגרנה זה בהחלט אפשרי.

דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.