טיפול במרפאת כאב איך לטפל נכון מזור לכאב

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

במרפאת המומחים "מזור לכאב" כואבים את כאבכם ויחד עם זאת מגישים לכם יד בוטחת ולב אוהב, לסיוע במגוון מצבי כאב

במרפאת המומחים "מזור לכאב" כואבים את כאבכם ויחד עם זאת מגישים לכם יד בוטחת ולב אוהב, לסיוע במגוון מצבי כאב.

מזור לכאב היא מרפאת כאב בגישת הרפואה המשולבת, התומכת באדם ובמשפחתו ומבוססת על אבחון רפואי מעמיק ורציני, מחשבה פורצת דרך וטיפול מותאם אישית, בכל תחום טיפולי רלבנטי, מתחומי הרפואה המשלימה או המערבית. 

טיפול בכאב

מקורות הכאב ואפיוניו

מקורות הכאב רבים מאוד ואנו מסייעים למטופלים במגוון רחב של תחומי רפואה וטיפול, הידועים ובדוקים במחקר הרפואי וכן מתוך הניסיון הטיפולי, רב השנים שלנו.

הכאב יכול להופיע במערכות שונות בגוף, כגון כאב הקשור במערכת העצבים וגורם לכאבי גב תחתון או כאב באזורים נקודתיים כגון כאב ראש הממוקד באזורים מסוימים. גם קשת האפיונים רחבה ונמדדת בתחום שבין כאב המופיע מידי פעם, בתדירות משתנה, לכאב פתאומי וחד-פעמי, לכאב כרוני.

בדומה, עוצמות הכאב משתנות מאדם לאדם והן ישפיעו על תפקודו היומיומי ומתוך כך גם על הטיפול הדרוש לו, סוגי התרופות והטיפולים התומכים.

איכות החיים בצל הכאב

כידוע, איכות החיים מאופיינת במדדים רבים, בהם מצב נפשי ותפקוד יומיומי. מרפאת כאב מסייעת לסובלים לשקם את איכות חייהם באופן מיטבי, לחזור לפעילות שגרתית אופטימלית האפשרית במצבם, תוך לווי אישי על ידי מיטב המומחים, בשיתוף בני המשפחה בתהליך ההחלמה.

במצבים קשים של איכות חיים ירודה, הבאה לידי ביטוי בהימנעות מתנועה עד כדי הסתגרות בבית, אנו מזהים פגיעה תפקודית וחברתית שעלולה לכשעצמה לגרור דיכאון לצד הכאב ואז אנו משלבים מגוון פתרונות טיפוליים ממקצועות הרפואה השונים הנותנים מזור לכאבים הפיסיים והנפשיים גם יחד.

משככי כאבים רק נקראים ככה

מספר משככי הכאבים המוכר ברפואה כיום עולה על מספר הדעות בנושא הטיפול בכאב. יש הטוענים כי משככי הכאבים המוכרים, המעמעמים את תחושת הכאב, הם הפתרון הטוב ביותר לאוכלוסיית הסובלים מכאב כרוני, וכנגדם יטענו רבים כי משככים אלה עלולים לגרום לסיבוכים משניים במחלות הקיימות ולהוליד מחלות חדשות.

התמודדות עם הכאב

משמעות הכאב מושפעת מאמונותיו של האדם, גילו ומהסביבה שבה חי. גישת הרפואה השלמה של מזור לכאב, שהיא מרפאת כאב, כאמור, מתייחסת לאדם ולכאבו כמכלול אחד ומתוך כך נגזרת התוכנית הטיפולית המותאמת לו אישית.