טיפול מומלץ בכאבי הגב התחתון

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

כאבים בגב עשויים להפר את שגרת החיים. לגרום לאדם לוותר על פעילויות חשובות ולתכנן את סדר היום על פי המגבלה שהגב התחתון מכתיב לו.

זה עצוב מאוד כשזה מתרחש. ולא משנה באיזה גיל פוגשים כאבי גב תחתון את האדם. בין אם מדובר באדם צעיר שחווה התקפה של כאבים ובין אם זה מבוגר שסובל ממחושים ומכאבים.

הכאב עלול להטריד מאוד ולפגוע בצורה ניכרת באיכות החיים. יש לדעת שכאשר מתגלים כאבים בכל מקום בגוף וגם בגב, יש למצוא את הדרך הטובה והיעילה לטיפול. כי אין סיבה להשלים עם הכאב.

אפשר לטפל ולמצוא מזור למכה ולכאב.

על הטיפול הנכון והיעיל בכאבי גב תחתון

כאשר מדובר על טיפול בכאבי גב תחתון יש לדעת כי קיימים אמצעים שונים שנועדו להקל על הכאב. אך לפני הכול יש לאבחן בצורה נכונה ומדויקת את המקום של הכאב ואת הסיבה לכאב.

לאחר מכן אפשר למצוא דרכים להפחית אותו ואף להעלימו לחלוטין. יש מטפלים שבוחנים כל אזור וכל תופעה לגופה בלי לבחון את המטופל כגוף שלם. יש לדעת שהסתכלות זו אינה נכונה.

כיוון שכאב באזור אחד עשוי להיות תסמין של תופעה במקום אחר ורחוק יחסית בגוף האדם. לכן נכון יותר לבחון את האדם בצורה כוללת ולמצוא את הסיבה ואת הגורם לכאב. כך אפשר למצוא את המענה המתאים על מנת לפתור כאבי גב תחתון.

שיטות טיפול עבור כאבי גב תחתון

לאחר שאדם ניסה לטפל באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית בכאב, ולא מצא מזור לכאב שלו – מתאים יהיה לפנות אל מרפאת כאב. במרפאות אלו ערוכים אנשי מקצוע מתחום הטיפול בכאב לספק טיפול מקצועי ויסודי במטרה להקל על הכאבים.

קיימות שיטות טיפוליות שונות שנועדו להקל על כאבים באזור הגב התחתון. כאשר בראשית הטיפול יחפש המטפל דרכים משמרות ולא פולשניות שעשוית להקל על הכאב. במקרה שהשיטות הללו לא פתרו את הבעיה יעברו לטיפולים פולשניים יותר ויבצעו הזרקות וגירויי שריר עמוקים.

גם אתם סובלים מתופעה של כאבי גב תחתון ? מרפאת מזור לכאב מזמינה אתכם למצוא מזור לכאבים שלכם! אצלנו תפגשו מומחים בתחומי הכאב. המטרה שלנו היא להקל על הכאבים שלכם ולאפשר לכם חיים באיכות וללא כאבים.

כאבי גב
Picture of דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.