טיפול מקצועי הניתן באמצעות מרפאות הכאב יכול לשפר איכות חיים

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

הטיפול בכאב נעשה באמצעות טכניקות שונות, והתאמת הטכניקה למטופל ולבעיה בגללה יש את הכאב

כיצד מרפאת כאב מטפלת בכאב? הטיפול בכאב נעשה באמצעות טכניקות שונות, והתאמת הטכניקה למטופל ולבעיה בגללה יש את הכאב. אנו ניתן למטופל כלים להתמודדות עם הכאב, לצד פתרון שורש הבעיה.

נביא מספר דוגמאות של טיפול הניתנות על ידי מרפאת כאב

  • ריפוי כאב ביד – הסיבות לכאב ביד הן רבות ומגוונות. במרפאה עושים אבחון על מנת לגלות את הסיבה בגללה כואבת היד לאחר גילוי שורש הבעיה יינתן טיפול נוגד כאב. במקרה של דלקת, יהיה קיבוע של היד, ויוזרק חומר נוגד כאבים ודלקות.

  • כאבי בטן בילדים – לתופעה של כאבי בטן בילדים, יש 2 סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא, שכתוצאה מריבוי גזים נוצר לחץ פנימי על דפנות המעי. הסיבה השנייה, היא התכווצות של שרירים הנמצאים סביב צינור העיכול. מרפאת כאב מקצועית, תסייע למצוא תזונה מתאימה שלא תכביד על מערכת העיכול של הילד. במרפאה נעזור לברר סיבות רגשיות הגורמות למצב כאב בטן ממושך אצל ילדים.
בחורה שסובלת מכאבים

כאבי שכמות – חלק מהטיפול בכאבי שכמות, יכלול ייעוץ לגבי יציבה נכונה. אנו ניתן טיפול של גירוי שרירים עמוק, במטרה לשחרר את שרירי השכמות התפוסים והכואבים.

כאבי פרקים – הטיפול בכאבי פרקים, יהיה טיפול רפואי. לכאבי פרקים שנובעים כתוצאה מדלקת, ניתן תרופות נגד דלקות. כאשר הסיבה אינה דלקת, נציע סוגי טיפולים אחרים, בהתאם לסיבה בגללה יש כאבי פרקים: טיפול תומך במפרק ובמבנה היד, פיזיותרפיה, טיפול הידרותרפיה.

כאבי גב – אנו נבנה ביחד עם המטופל אורח חיים בריא. בנוסף לכך, אנו נתן טיפול גירוי עמוק לשרירים, הידרותרפיה, תרגילים בשיטת פלדנקרייז, תרגילי פילאטיס. תרגילים אלו יעזרו לחזק ולשפר את יציבת הגב, ואת המתח והעומס שנוצר סביב הגב. אנו נבדוק האם יש גורמים רגשיים שאולי גרמו לכאבי גב. אנו משתמשים בטכניקה של פולסים אלקטרומגנטים.