מרפאת כאב מומלצת – לתת מזור לבעיית הכאב

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

הפתרון לאיכות חיים בהישג יד  – זה הזמן לפנות לטיפול במרפאת כאב

כולנו מתפללים להיות בריאים וחזקים. אף אחד אינו בוחר במחלות או בכאבים. אבל פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו סובלים ממחלה או מכאבים שונים. יש מקרים בהם מתרחשת תופעה בריאותית המצריכה טיפול רפואי או מעקב – ובזה מסתכם העניין.

אך יש הזדמנויות אחרות בהם אדם סובל מתופעה בריאותית כלשהי המלווה בכאבים מטרידים. בתופעה עצמה יש לטפל אצל רופא קונבנציונאלי ולמצוא את המענה ואת המזור. ומה באשר לכאבים?

במקרים בהם הכאבים מתלווים אל החולה ואינם מרפים, כאשר הכאב הופך להיות מחלה מציקה ומטרידה בפני עצמה, מומלץ לפנות אל מרפאת כאב. במרפאות אלו יש צוות רפואי שמטרתו לטפל בכאב ולהפחית אותו ככל האפשר.

Nurse rewinding knee bandage

סוגים שונים של כאבים

אל מרפאת כאב מגיעים אנשים עם כאבים מסוגים שונים בדרגות חומרה שונות. המשותף לכולם הוא שהם מחפשים מענה לכאב ופתרון למצוקה שלהם. יש כאבים אקוטיים חדים שמציקים ביותר לאדם, פציינטים אחרים מתלוננים על כאבים כרוניים שמהווים גורם מטריד ביותר.

כמו כן יש רבים הסובלים מכאבי גב ושרירים באזורים שונים בגוף. ויש את חולי הסרטן שסובלים מכאבים שונים בגין הגידול הלוחץ על רקמות או בגין הגרורות שגורמות לתופעה של כאב. כל הכאבים הללו מהווים גורם מטריד שמפר את שגרת החיים. המטופלים מחפשים להחזיר לעצמם את שגרת היום ואת מתכונת החיים.

מרפאת כאב – מה עושים שם?

מרפות הכאב פועלות על ידי צוות רפואי אשר לו ידע בתחום הרפואה והתמחות ספציפית בענייני כאב. להם יש כלים שונים ויכולות להעניק טיפול להקלה על הכאבים. בין היתר הם מטפלים בעזרת תרופות. התאמה נכונה של משכך כאבים ומינון הולם יכול לסייע בהפחתה של הכאבים.

במקרים אחרים יוצע לפונה טיפול פיזיותרפיה או טיפול ביופידבק. יש מקרים בהם שיטות אלו עשויות להועיל מאוד ולהקל על הכאבים. קיימים סוגים שונים של טיפולים שיותאמו לכל פונה לפי העניין והצורך.

הכירו את מרפאת הכאב שלנו

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את מרפאת הכאב שלנו – מרפאת כאב מזור לכאב, אנחנו שמנו לעצמנו מטרה לסייע לאנשים הסובלים, ולמצוא עבורם מענה יעיל ככל האפשר בשביל להקל על הכאב. אנו מטפלים בכאבים מסוגים שונים הנובעות מתופעות שונות. כאשר הגישה שלנו מסייעת למצוא את המזור ואת המענה לכאבים. אל תמשיכו לסבול! פנו אלינו.

דוקטור אלון מרגלית

דוקטור אלון מרגלית

נכתב על ידי דוקטור אלון מרגלית - PHD MD - מנהל מרפאה רב תחומית ומחבר חוות דעת לבית המשפט בנושאי רפואה.
מומחה ברפואת המשפחה, מטפל משפחתי מוסמך, עם הסמכה בהיפנוזה רפואית ותואר שלישי בפסיכולוגיה רפואית.
כתב יחד עם חברו הפסיכולוג יששכר עשת את הספר: "הרופא שבאדם, האדם שברופא" –ספר לימוד לאנשי מקצועות הרפואה והסיעוד המשלב שיטות אבחון וטיפול התנהגותיות יחד עם רפואיות.