סיפורי הצלחה

סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

כל הסיפורים המובאים לפניכם הם עדויות של מטופלים אמיתיים, שטופלו בידי הרופאים המומחים של רשת המרפאות "מזור לכאב":

א.פ מתארת איך נעלמה לה הפיברומיאלגיה ועל הדרך גם המיגרנה…

בזכות זה שאבחנת שאיני חולת פיברומיאלגיה לא התקבעתי בזה ופניתי לטיפול אחר והשילוב של הטיפול שלך והטיפול הזה יחד הביא אותי להבראה מלאה!


בנוסף, רוצה גם לספר את סיפור המיגרנה שלי:

מזה כ-14 שנים סבלתי ממיגרנה קשה מאוד שהסתכמה בכ-20 יום בחודש של סבל. הגעתי למצב שרק סטרואידים עוצרים את ההתקפים הקשים. למיגרנה התווספו כאבי גוף שהתעצמו עם השנים ובבדיקה של כמה דקות אבחנו אותי בנוסף כחולת פיברומיאלגיה. לא תפקדתי, עברתי אינספור טיפולים כמו טיפול תרופתי שכלל תרופות אנטי אפילפטיות שגרמו לי לגמגום וקושי בשליפת מילים מהזיכרון ללא הועיל. תרופות אנטי דיכאוניות שלא השפיעו כלל, ליריקה שגרמה לי להירדם בנהיגה והגעתי למצב שאפשר לי לקבל מיד אישור לקנאביס רפואי שפשוט גרם לי להתנתק מהמציאות. הכאב נותר פועם אך "מרוחק" וזה לא היווה פתרון אמיתי עבורי, כי יש לי שני ילדים שזקוקים לי מפוקסת ונותרתי כואבת. ניסיתי טיפול בתא לחץ שדרש ממני להגיע ל-60 טיפולים רצופים של שעתיים מידי יום כולל חגים. היה שיפור, אך למרות שעצרתי את חיי לכמה חודשים, זה לא החזיק מעמד ונאמר לי שאין ברירה ואצטרך להמשיך להגיע קבוע וזה היה בלתי אפשרי, מה גם שזה היה מאוד יקר! כך מצאתי עצמי ממשיכה לתור אחר מזור ומנסה עוד ועוד טיפולים כולל דיקור יפני נוירולוגי, טיפול בארס דבורים שהיה כרוך בסבל רב והסכמתי לנסות כל דבר כי הרגשתי שמיום ליום אני קרובה יותר ויותר לוותר ו"להרים ידיים" ורק הילדים שלי החזיקו אותי בחיים אם אפשר לקרוא לזה חיים.

במקרה קראתי על מרפאות "מזור לכאב" והרגשתי שכבר אין לי מה להפסיד. הגעתי לפגישת הייעוץ סקפטית מניסיון העבר וחששתי לפתח תקווה נוספת ולהתאכזב, אך הרופא השרה ביטחון יוצא דופן, היה בטוח ביכולתו לעזור ואף שלל את האבחנה של פיברומיאלגיה. כבר בפגישה הראשונה אובחנה אצלי "תסמונת מיופציאלית", טופלתי מס' פעמים, אך כבר בטיפול הראשון ההטבה במיגרנות היתה משמעותית וראיתי לפתע את האור. הטיפול אמנם כרוך במעט כאב, אך לעומת מה שעברתי זה היה נסבל והתוצאות היו מידיות. היום אני סובלת ממיגרנה רק בתקופות ההורמונליות למשך כיומיים ונעזרת בכדור או שניים…מבחינתי זה חלום!!! אני ממליצה בחום, זכיתי לטיפול מקצועי מסור וליחס נהדר. שוב תודה רבה על הכול, אשמח להמליץ תמיד.

תודה מיוחדת על טיפול יוצא דופן בכאבי הגב והרגל הממושכים

"מ.ס כותבת מכתב מרגש למומחה שטיפל באביה:

רציתי לפנות אליך באופן אישי ולהודות לך.

אבא ואני חזרנו מהמפגש אתך בשבוע שעבר, עם תקוה. ( מה שלא היה לנו כבר שנים).

אני לא צריכה לספר לך כמה רופאים פוגש אדם הסובל מכאבים במהלך תקופה ארוכה. אף אחד לא התייחס אל אבא ואלי הבת המלווה, בכזו אנושיות, כמוך. יצאתי מרוגשת ובדמעות מכל המעמד, מהאדיבות וההקשבה שלך ובאמונה, שסוף סוף יש כיוון ותקווה.

מה שאתה עושה והאופן שבו אתה עושה את זה – ראוי להערכה עצומה, והיה לי חשוב להגיד לך את זה כ״ הבת של״, כי בפעם הראשונה, הרגשתי שאכפת גם מהמשפחה של האדם הסובל, ושאתה מכיר וקשוב לכמה שזה קשה – גם לי.

מצבו של אבא בסדר, וכולי תקוה שיהפוך ל״מעולה״ , והוא עושה את כל האימונים והטיפולים עליהם המלצת, בקפדנות.

בכל אופן המון המון המון תודה.

אפילו רק הידיעה שניתן לפנות אליך, זה כמו חמצן בריאות אחרי שלא היה אפשר לנשום כבר הרבה זמן. מעריכה את זה מכל הלב!!"

שלום ולא להתראות למיגרנה

"צ.ש מתארת את חוויותיה:   13 שנה סבלתי מכאבי ראש חזקים חלק מהרופאים אבחנו מיגרנה או דברים נוספים.  סבתות… המליצו לי לא לדאוג מדרום עד צפון ביקרתי רופאים ידועי שם מומחים מפורסמים ומצליחים.

יצאתי מתחום הקובנציונאלי, עברתי להומאופתיה, פסיכולוגיה, דיקור סיני ועוד פעילויות שונות ומשונות. ואז….. רופא המשפחה החדש אמר, שהגיע זמן למרפאת כאב   וציין "את הולכת רק למזור לכאב" אני כמובן ללא כל דיחוי הגעתי. 

האמת לכשנכנסתי לחדרו ידעתי שסוף סוף הגעתי למקום הנכון. ה"בטן" שלי אמרה ושמחה משהו הנעימות , התישאול הסובלני והאמיתי הגדילו את שמחתי הטיפול ……כאבבבב מאודדדד  (כי אין לי כוח סבל במיוחד…)  

נחתי לי במיטה עוד קצת כמו שאמר המומחה קמתי וחיפשתי את הכאב …. סובבתי ראש לימין …לשמאל…אין כאב …. התחלתי לדאוג …. דר' איפה הכאב שלי ? יצאתי אמרתי תודה בעודי המומה ו…..בכיתי בכיתי מרוב שמחה. זה קרה לפני כמעט שנה … לא בוכה….קיבלתי חופש גדול מאד

לחיים איכותיים ושמחים!    ולא….לא מתגעגעת…"  

א.ר מתאר בפליאה ובשמחה: כאבי הגב נעלמו לחלוטין 

"הגעתי למרפאת מזור לכאב לאחר שנה של סבל ושוטטות בין רופאים שונים.

לפני שהגעתי הייתי בטוח שמקור הכאב איננו ניתן לטיפול וכמעט השלמתי עם הפגיעה באיכות חיי.

לאחר הטיפול הראשון נוכחתי לדעת שמפלס הכאב ירד באופן משמעותי.

לאחר הטיפול השני ושבועיים מאז הראשון, הכאב נעלם לחלוטין!!!

תודתי נתונה לטיפולו המסור של המומחה במרפאת הכאב של רשת "מזור לכאב",

להבנה האנושית ולתבונה העמוקה שגילה."

אי אפשר היה לשבת! סיפורה המדהים של ח.ו

"סבלתי מכאב בעצם הזנב, כאב שהחריף והתעצם עם הזמן, הכאב היה עוצמתי במיוחד במצב ישיבה, במעבר מישיבה לעמידה, ובהליכה. 

איכות חיי נפגעה, נמנעתי מנסיעות ארוכות, ספורט, הכאב ליווה אותי רוב שעות היום. כמובן שמצב רוחי הושפע בהתאם.

לאחר ביקורים אצל רופאים רבים, מרפאים, תרופות וכו' שלא הועילו כלל, הגיע בן זוגי דרך האינטרנט למרפאת "מזור לכאב".

נפגשתי עם הרופא המומחה, שטיפל בי בתשומת לב רבה. אחרי כשבועיים מהטיפול השני – הכאב חלף !!"

תודה תודה למומחה של מזור לכאב !!

טיפול מקסים בילדיה של מ.ב – העלמות כאבי כתף ומפשעה

"בני סבל במשך חצי שנה מכאבים עזים בכתפיים ובמפשעות. לאחר הרבה תרופות ואנטיביוטיות ולאחר שהתרוצצתי בין הרבה רופאים וביניהם גם כאלה שהמליצו על ניתוחים (!!), הגענו למרפאת מזור לכאב. 

נתחיל בזה שפגשתי מומחה שהוא איש מקסים ורגיש, עם המון סבלנות והקשבה יתרה.

על ידי טיפול אחד (!) עזר לבני להירפא מכאביו שנבעו כתוצאה מאימונים אינטנסיביים – הכאבים חלפו כקסם.

לאור הצלחה מדהימה זו, הבאתי למרפאה גם את בתי שהתכוננה לתחרות בלט וסבלה מכאבים ברגליים בעקבות האימונים הרבים. לאחר בדיקה וטיפול אחד, היא הגיעה לתחרות ללא כאבים בכלל.

מניסיון אישי אני ממליצה בחום."

תודה, תודה, תודה!

כאבי הצוואר של ל. חלפו כבמטה קסם אחרי סבל של עשרות שנים 

"בגיל 14 אבחנתי כבעלת עקמת (סקוליוזיס) בגב וטופלתי באורטופדיה שנים רבות עקב כאבי גב וצוואר כולל במכשיר לגב. אפשר לאמר שהתרגלתי שהצוואר כואב לי באופן קבוע מזה כ 35 שנה.

הגעתי למרפאת "מזור לכאב" באזור תל אביב לטיפול בהרגשה ש"אין מה לעשות וכי הבעיה קשורה לעקמת בגב, אבל אולי…?". הרופא המומחה טיפל בבעיה בטיפול אחד ויחיד(!).

הוא שחרר שריר שהיה תפוס באופן קבוע והנחה אותי לבצע תרגילי צוואר שישמרו על השריר שלא ייתפס שוב. מעניין ביותר לציין שהמומחה לא טיפל ישירות במיקום הכואב בצוואר אלא במקור שלו, במקום חיבורו של השריר לראש.

כשכואב, כדאי לא להרפות ולהמשיך לחפש את הפתרון. אני ממליצה על "מזור לכאב".

כאבי פנים של 30 שנה נעלמו כבמטה קסם 

ל.ל מספרת בהשתאות: אני בת 50, עובדת הייטק. בגיל 20 עברתי השתלת שן. מאז סבלתי 30 שנה מכאב -מתח רב בלסת ובשרירי הפנים. עברתי בין עשרות בעלי מקצוע שונים, פה ולסת, רופאי שיניים שונים, טיפולי פיזיותרפיה לסת במשך שנה, כירופרקטיקה צוואר ובסופו של דבר התייאשתי.

התייאשתי כי רוב הטיפולים לא פותרים את הבעיה ובמקרה הטוב רק מקלים על הכאב.

לאחרונה הגעתי למרפאת "מזור לכאב" שבאזור המרכז. הרופא המומחה זיהה כי הבעיה קשורה לשריר תפוס בלסת. בטיפול מצוין וממוקד שיחרר את השריר בטיפול אחד וכל הכאב והמתח נעלם כלא היה.

לא יאומן שסבלתי 30 שנה מכאב שאפשר לפתור ברגע. אסור להתייאש מהשגת הפתרון לכאב שלא נפתר שנים. הבנתי שניתן במרפאת כאב להקל מאוד על כאבים שונים, גם כאבים שמלווים אותנו כבר שנים.

תודה רבה רבה על שיפור איכות חיי!!

ר.ק בת 84 מספרת על כאבי הראש והצוואר שהיו לה ואינם

כמעט עשר שנים סבלתי מכאבים חזקים בצוואר ובראש שהלכו וגברו עם השנים. ניסיתי תרופות וטיפולים שונים ללא הועיל.

אני אישה עסוקה ופעילה בתחומים שונים, מאושרת עם משפחתי ובדרך כלל שמחה ואופטימית. אך בגלל הכאבים הקשים שלא הניחו לי, ובמצב ששום דבר לא עזר לי, נאלצתי בהדרגה להפסיק עם כל הפעילויות הללו.

הייאוש והעצב התחילו להשתלט על חיי שהשתנו ללא הכר. לפני כחודשיים, פגשתי רופא בכיר מצוות הרופאים של מרפאות מזור לכאב, פגישה של שעה בלבד.

שעה של שיחה נעימה ועניינית. בסופה, ולאחר בדיקה גופנית, אמר לי בביטחון מלא משפט שהפתיעני – משפט שאני זוכרת אותו היטב: "גברת ר. אני יודע בדיוק מה קורה אצלך, ואני גם יודע איך לטפל בבעיה!" וכך היה.

לאחר טיפול קצר חזרתי הביתה עם הנחיות להמשך טיפול. בימים הבאים הרגשתי שיפור משמעותי ולבקשתו, לצורך מעקב, יצרנו קשר כמעט יומיומי (באמצעות דוא"ל). סיפרתי לו איך אני מרגישה, היו גם שאלות, תשובות, הדרכה והוראות שעזרו לי מאוד.

היום אני מרגישה טוב מאוד, אין לי כאבים, וחזרתי להיות פעילה כמקודם ומתפקדת מצוין מכל המובנים. שמחת החיים חזרה אלי. והכל הודות לפגישה אחת בלבד, טיפול קצר, עצות טובות ומעקב צמוד ודואג. ועל כך, הרבה תודות לרופא שטיפל וגילה ידע רב, מומחיות, ביטחון, התעניינות ודאגה אמתית. תודה, תודה.

כאבי הגב התחתון של נ.מ חלפו לאחר טיפול אחד

"אחרי חצי שנה של סבל וכאבים בגב תחתון, פניתי בצר לי, למרפאת כאב שברשת "מזור לכאב".

היה זה לאחר שכבר נואשתי מניסיונות רבים מאד של כל מיני טיפולים שהיו לי ללא הועיל.

פגשתי את המומחה במרפאה שבאזור המרכז שאבחן, טיפל, התייחס, הסביר…!

פגשתי רופא = אדם. בדיעבד התברר לי שהוא גם כתב ספר עם כותרת דומה…

 אשריי שזכיתי לפגוש רופא עם קשב ותשומת לב. טופלתי בפשטות ובנעימות.

אתמול טופלתי והיום… הלכתי לראשונה ללא כאב!

הלוואי ותהיינה אדוות כאלו שישפיעו על הרפואה שכולנו מכירים וזקוקה למידת החמלה הזאת.

תודה ועוד ועוד." 

חיילת עם כאבי גב

"אני חיילת שסבלה מכאבי גב חמורים במשך חודשיים ויותר, שלעיתים גם הקרינו לרגליים וגרמו להרבה מוגבלויות בפעילות היומיומית שלי. אני רוצה להודות למומחה מרשת מזור לכאב באזור המרכז, שלאחר אבחנה וטיפול יחיד במשך כשעה זיהה והסביר בסבלנות את הבעיה ואת הפיתרון, טיפל ופתר לחלוטין את בעיות הגב שסבלתי מהם.

בנוסף, המומחה עקב אחרי המצב שלי גם לאחר שעזבתי את המרפאה והיה לו חשוב לודא שהחלמתי..

עלי לציין שלפני כן הייתי בטיפולים שונים ללא תועלת."

ילנה כותבת מיגרנה שנעלמה 

"17 שנים סבלתי מכאבי מיגרנה קשים במיוחד. נטלתי תרופות מכל הסוגים. אושפזתי במחלקה נוירולוגית עם כאבים חוזרים ובלתי נסבלים שהיו משתקים אותי ומונעים ממני תפקוד יומי. לא ישנתי, לא אכלתי ובקושי עבדתי

כל תזוזה עם הראש, רעש קטן, אור יום ואפילו מצמוץ היו מגבירים את כאב הראש הנוראי. ניסיתי את כל שיטות הטיפול והכדורים הקיימים. קבלתי ערויי סטרואידים, הזרקות "בלוק" לראש, ביופידבק, יוגה, ועוד אינסוף טיפולים שלא עזרו כלל.

ביום בהיר אחד גיליתי את עצמי מחדש! מיד אחרי הטיפול הראשון של דר' פ' מבכירי מומחי רשת מזור לכאב, נפתחו עיניי לחיים חדשים מלאי כל טוב! סוף סוף אני יכולה לישון ללא כדורי שינה, סוף סוף מחייכת, צוחקת, רואה את האנשים סביבי ולא רק מתעסקת במחשבות איך לקבור את עצמי במקום חשוך ושקט…

ביום שנחשפתי לכשרון של דר' פ', כל חיי השתנו! הכרתי אדם מקצועי, אמפטי, מקסים, עובד עם כל הנשמה ורצון אמיתי לעזור.

תודה לך על המיומנות, העשייה, העזרה, המקצועיות והסבלנות. הלוואי וירבו רופאים כמוך!"

ש. מספר את הסיפור המדהים הבא: אודות כאבי מפשעה שנגמרו

"כחצי שנה סבלתי מסיוט מתמשך – כאבים באזור המפשעה – ובעיקר צריבה באבר המין, שגרמו לי סבל רב, חוסר שינה, ירידת משקל של 23 ק"ג ומצב רוח רע. עברתי ברורים רבים שכללו 4 פניות לחדרי מיון, אשפוז במחלקה פנימית, פניות חוזרות ליועצים שונים כולל אורולוגים, כירורגים ועוד.

טופלתי בטיפולים שונים כולל סוגים שונים של אנטיביוטיקה ותרופות אחרות. כלום לא עזר!! הפסקתי את עבודתי במקום עבודה מכובד, עקב הכאבים והצריבה הקשים.

הגעתי למרפאת מזור לכאב ובמספר קטן של פגישות שכללו שיחות וטיפול יעיל, החל הכאב לרדת עד שפסק וחזרתי לעבודה ולהנות שוב מהחיים!

אני מברך את מזלי הטוב שאפשר לי את ההכרות עם המומחה במרפאת הכאב של מזור לכאב ומודה על הטיפול מקרב הלב!" 

אריאל מנתניה: די לכאבי הגב

"אני בחור צעיר, כבן 25 המתגורר בעיר נתניה.

במהלך החודשים האחרונים סבלתי מכאבי גב קשים, שהלכו והתעצמו עם כל יום שעובר. הכאבים האלו מנעו ממני את הפעולות הפשוטות ביותר והביאו אותי למצב של דיכאון חריף ורציני.

במהלך תקופת המחלה, ביקרתי שלל "מומחים", ועברתי לא מעט בדיקות במטרה למצוא את מקור הכאב.

לאחר שאלו לא תרמו כלל, כבר התחלתי לחשוב שאולי הכל בראש שלי וכנראה שאני זקוק לטיפול פסיכיאטרי אולי אפילו אשפוז פסיכיאטרי.

המצב נראה אבוד לחלוטין מבחינתי, אבל החלטתי לקחת צ'אנס אחד נוסף – פניתי למרפאת מזור לכאב.

לאחר בדיקה קצרה, שלא ארכה יותר מכמה דקות, ד"ר מ. הכריז בפניי, שהוא יודע מה מקור הבעיה, ושתוך זמן קצר הוא יחזיר אותי למצב תקין.   אני מוכרח לציין, שתחילה הייתי סקפטי לחלוטין, אבל לא עברו עשר דקות וכבר שכבתי על מיטת הטיפול.

זכיתי בטיפול שמיד לאחריו חשתי שיפור שלא האמנתי שאפשרי!

היום, מספר שבועות לאחר מכן, אני מרגיש כמו אדם חדש. כמעט כמו ילד בן 10 אם תרצו – שמחת החיים חזרה אלי, אני יכול לעבוד, לבלות, להתאמן, לחיות! אני לא רוצה לחשוב היכן הייתי היום, אם דרכנו לא היו מצטלבות. 
מחשבה הזאת מפחידה אותי כל כך.

 כל מה שנותר לי להגיד זה תודה, תודה ענקית על הזיהוי המהיר, הטיפול הנכון, והשבת חיי למסלולם התקני,

 פשוט תודה!!!" 

ע.ס משבח: כאבים קשים של 12 שנה הגיעו לסיומם בזכותך!

"אני מבין שאכן נמצאה הסיבה לכאבים והיא בדיוק מה שחשבת!

12 שנים של התרוצצות בין רופאים ומחשבות שאולי זה רק "אצלי בראש" הסתיימו רק בזכותך!

ישבת, הקשבת, האמנת לי ובאמת בדקת במה מדובר ולא רק ניסית לדחוף לי כדורים. 

על זה ד"ר ב. אני מודה לך מעומק הלב ואני לעולם אודה לך!

עצם האבחנה אחרי כל כך הרבה שנים… מדהים שזה פשוט, בגלל שרופא מומחה ישב והקשיב באמת,

והתעקש לחקור קצת לפני הויתור שעשרות הרופאים שפגשתי לפניו עשו…  זו תחושת הקלה

אדירה – כמו קיר לבנים שירד מליבי. והכל בזכותך. תודה"

נ.פ מתאר את שעבר עליו: מעבר לטיפול מצוין בכאבי השכמה והידיים

אני מרגיש הרבה יותר טוב, תודה על כל ההתייחסות הכללית!

אנסה להעביר בכתב את ההרגשה שלי בתקופה האחרונה מאז פגישתנו הראשונה בפרספקטיבה של כל השנה האחרונה: בסה"כ המצב השתפר בעיקר בכך שסוף סוף יש אבחון שתואם להרגשה שלי.

אני מסתובב כבר מיולי שעבר בהרגשה שמשהו לא תקין וככל שעובר הזמן במקום להשתפר

כך שבעצם, זה שקבלתי אבחנה ברורה וכוללת ולא חשד ל"מחלה קשה" זה מאוד הרגיע אותי ומאוד משפר את מצב הרוח הכללי. 

מבחינה פיזית אני חש הקלה בעיקר באזור שבין השכמות וה"נימולים" לאזור הזרועות וכפות הידיים נעלמו. אני מתחזק, היכולות שלי משתפרות ופחות סובל מכאבים – ללא ספק שיפור מהותי ומשמעותי! אני עושה הרבה ספורט. כמעט בכל יום רכיבה או פילטיס ולעיתים צעידה.

בדרך כלל ההרגשה יותר טובה לאחר שהגוף מתחמם בזמן הפעילות ולאחריה. בכל מקרה תודה רבה רבה עבור הכל – ההקשבה, התמיכה, האבחנה, הטיפול והנחיית הדרך ליציאה מהמבוי הסתום.

א.ל מספר איך חלפו כאבי הבטן כלא היו

ברצוני לציין את האבחון המדויק והטיפול היעיל שניתנו לי לאחרונה על ידי אחד מהמומחים המנוסים של מזור לכאב

כשבוע ימים סבלתי מכאבים עזים בדופן הבטן, כאשר פרט לדקירות הבלתי-נסבלות, כל שאר התפקודים, כולל מערכת העיכול, היו תקינים לחלוטין.

על מנת להחזיק מעמד, נטלתי משככי כאבים כל 3-4 שעות במשך כל אותם הימים.

בירור מקיף שנערך בבית החולים לא העלה דבר חוץ מכיווני סרק, והייתי אמור לפי זה להמשיך לעבור עוד בדיקות מיותרות, תוך כדי איכות חיים ירודה ותפקוד מוגבל.

בהמלצת אשתי, העוסקת שנים רבות בהוראת הסיעוד, פנינו למומחה לטיפול בכאב, בהנחה שמדובר בכאב עצבי, ולא בממצא פתולוגי רגיל.

ואכן, בבירור אצל המומחה במרפאת מזור לכאב, התברר שמדובר בעצב לכוד ברקמת שריר בדופן הבטן. המומחה ביצע טיפול מהיר ויעיל בעמוד השדרה, ובעצב בשתי נקודות.

הכאבים הלכו ופחתו, ובתום 48 שעות, פסקו כליל, פרט לרגישות זניחה בנקודות המטופלות.

חזרתי לשינה רצופה ולאיכות חיים ראויה, וכל זאת תוך גישה אכפתית ומעקב מעודד מצד המומחה.

ועל כך נתונה תודתי.

ב.ק מספרת סיפור מדהים: איך ניצלתי מניתוח מיותר בירך:

סבלתי מכאבים במשך כ- 9 חודשים בצידה הפנימי של הירך, דבר שהגביל מאד את תנועותי ודיכא אותי. שני אורטופדים שבדקו אותי, המליצו על ניתוח החלפת פרק הירך, כיון שיש לי שחיקת סחוס.

אני חשתי שהאבחנה לא נכונה והחלטתי לחפש עזרה ממקור אחר.

הגעתי למרפאת "מזור לכאב" תוך זמן קצר.

קשה לתאר עד כמה הופתעתי מיחסו של הרופא, הקשבתו, יסודיות הבדיקה והאבחון המדוייק, המיידי, שביצע במו ידיו ללא אמצעי עזר כלשהם.

בעזרת גירוי תוך שרירי מיוחד, שוחרר השריר הפגוע וכמו במטה קסמים, ללא כישוף או לחש, פסקו הכאבים וחזרתי לתפקודי המלא.

תבורכנה הידיים אשר עזרו לי ושחררו אותי ממועקה זו ואני אסירת תודה על כך.


מכתב תודה והערכה של ס.פ סילקת לי כאב ראש נוראי

ראשית ברצוני להביע את תודתי הענקית לדר' פ. (אחד מהמומחים המנוסים של "מזור לכאב") על אבחנה מדויקת וטיפול "פלאים", שבזכותו אני מצליחה להמשיך קדימה.

אתחיל את סיפורי בכך שקבלתי את "מכת מצרים ה- 11" – כאב ראש! – כאב ראש נוראי שהתמשך במשך כשבועיים וחצי ולא נמצא הפתרון. הופניתי לבי"ח לבדיקות מקיפות על מנת לשלול את הגרוע מכל… סיטי מח לשלול דימום מוחי, ניקור מותני לשלול דלקת קרום המח, בדיקות עיניים מקיפות, זריקות להרגעה, כדורים נגד כאבים… ונאמר לי שהכל תקין!!… אך כאב הראש המשיך ולא פסק.

בהמשך לנסיון מציאת פתרון לבעייתי, פניתי לפרופסור – מנהל יחידה נוירולוגית בבי"ח ידוע, לעזרה. נאמר לי שהכל תקין והמשך הטיפול היה ע"י כדורים…
פניתי לדר' פ מ"רשת מזור לכאב" והוא התעקש על בדיקה נוספת מתוך הנחה שהוא יודע איך לפתור את הבעיה.

בעזרת מחט דקה, במומחיות וביעילות, הוא ידע בדיוק מה לעשות ובתוך 2 דקות לכל היותר…פוף ונעלם!!!

ברגשי תודה עמוקים

ס.פ

סבלה של אמי הקשישה – כאבי גב קשים שחלפו

במשך כמה חודשים ניסינו למצוא מזור לכאבי הגב הקשים של אמי.  התגלגלנו מרופא לרופא וקיבלנו תרופות וטיפולים שלא הועילו. תור למרפאות הכאב בבתי החולים היה אפשר לקבוע לעוד כמה חודשים. בסופו של דבר הגענו למרפאת "מזור לכאב" שליד בית החולים תל-השומר,  ונשמנו לרווחה!

אנחנו אסירי תודה לכם על שלושה דברים:

האחד, ביום שיצרנו קשר עם המרפאה, – התור נקבע לאותו היום!

השני,  אובחן מקור הכאב,  וניתן לאמי טיפול במקום. הטיפול הזה היטיב איתה מאוד!

השלישי, זכינו ליחס יוצא דופן, חם ואישי, גם בעת הביקור וגם בימים שלאחריו.

אפשר לומר שהמפגש עם המומחים של "מזור לכאב" – היה בעבורנו "חוויה מתקנת" גם מבחינה רפואית וגם מבחינה אנושית – אין מילים בפינו להודות לכם.

משוב נרגש מד.א. – פטרתם את בתי מכאב ראש קשה

בתנו סבלה מכאבי ראש חזקים במשך יותר משנה. רוב הזמן הייתה במיטה ללא יכולת להרים את הראש או לתפקד כתלמידת תיכון. ניסינו המון תחומי טיפול רפואיים (פיזיותרפיה, נוירולוגיה כולל הזרקות לעורף, כירופרקטיקה, דיקור מסוגים שונים, ביופידבק ועוד) אך שום דבר לא עזר לאורך זמן.

היא עברה בדיקות רפואיות מקיפות כולל פעמיים MRI EEG, בדיקת לחץ בעמוד שדרה תוך כדי אשפוז, וכמובן שכל הבדיקות יצאו תקינות אבל הכאב לא עבר…

לשמחתי, המליצו לנו לפנות לרשת  "מזור לכאב". כבר בביקור הראשון במרפאת מזור לכאב בתל אביב, עברה טיפול ראשוני משולב בגישת מזור לכאב, שהקל משמעותית על הכאבים, וכעת אחרי טיפול שני מסוגלת לחזור לתפקוד מלא רוב הזמן. מזל ענק שמצאנו אתכם!!

בנוסף לטיפול המאוד מקצועי שקיבלנו, קיבלנו גם יחס אנושי מדהים, לא ברור מאליו. מרגישים שהצלתם את כולנו מהתפרקות מוחלטת. מתסכל לראות ילדה מלאת חיים נופלת למיטה ולא קמה כמעט שנה. בעת הילדה מרגישה רוב הזמן הרבה יותר טוב.

יש מדי פעם כאבים בעיקר ברקות ומאחור. אך היא חזרה לפעילות וללימודים. מצליחה להתרכז ולגשת למבחני בגרות!

אתם המלאכים שלנו.

תודה רבה על הכל. הצלתם אותנו!!! 

סיפורו המופלא של י.א – הפעלתם קסם שהעלים כאב מפציעת יד של 42 שנה!!

שמי   י.א, מנהל מפעלי תעשיה, נכה צה"ל – נפצעתי בשנת 1971 מפגז מרגמה שריסק את יד ימין. עברתי מספר רב של ניתוחים, ונותרתי עם נכות, אך גרוע מכך, עם כאב כרוני בלתי פוסק שעינה אותי יומם ולילה.יחד עם זאת, לא מנע ממני להמשיך להיות פעיל ולעבוד עם היד הפגועה.

לכאב לא נמצא מזור והוא הפך לשגרת יומי, וכמובן לשגרת לילותיי. לא ישנתי לילה רצוף משך 42 שנים !!

לפני מספר חודשים, חלה החמרה בכאב, הן בשורש כף היד והן בכתף. בשורש כף היד סבלתי מכאב מתפרץ מידי כמה דקות. בכתף הכאב היה עז עם הגבלת תנועה קשה. רופאי אגף השיקום לא מצאו טיפול מתאים ולכאבים הצטרף ייאוש.

למזלי הטוב, חבר יקר שראה את סבלי, הפנה אותי למרפאת "מזור לכאב" בזיכרון יעקב.  לאחר בדיקות שערכו לי 2 המומחים, המליצו על טיפול מתאים. כמובן שהטלתי ספק.

42 שנים של כאב ללא הקלה הופכים אותך לספקן כרוני …! אך בכל זאת הסכמתי לטיפול. טופלתי בסדרת דיקורים באזור הכתף והשכמה בשיטת IMS, בלווי הסבר מפורט על מנגנון הכאב, על כל פעולה ומטרתה. באזור שורש כף היד קבלתי מספר זריקות.

ולתדהמתי – התרחש פלא! בתוך שעה (!!) פחת הכאב לרמה שאיני זוכר שהיתה אי פעם, יתרה מזו לרמה שאינו מטריד יותר! התנועה בכתף חזרה לסדרה, ללא הגבלה וללא כאב!
הפלא ופלא! אני ישן סוף סוף! אחרי 42 שנה, ישנתי לראשונה לילה רצוף ללא כאב. הצער היחיד שנותר בי – שלא הכרתי את נפלאות "מזור לכאב" כבר לפני שנים! 

סיפורו של איציק אבירם

 מספרת ר. פתרתם לי את כאבי הברך ואת הצורך בניתוח!

"שנים אני סובלת מכאבים בברך שמאל ומציעים לי רק ניתוח. כשהגעתי לרשת מזור לכאב סבלתי מכאבים נוראיים ברגל שמאל ובברך שמאל.

לא יכולתי ללכת, וגם בזמן השכיבה הייתי מרימה את הרגל למעלה, כי ברגע שהרגל היתה על המיטה הכאבים היו קשים .

לאחר טיפול ראשון נרגעו הכאבים מאד והתחלתי ללכת על הרגליים ולתפקד. לאחר הטיפול השלישי נעלמו הכאבים לגמרי, ובשבוע האחרון עשיתי מאמצים רבים בהליכה.  

הכאבים בברך וברגל שמאל לא חזרו. גם הנפיחות בברך נעלמה לחלוטין, והשרירים ברגליים נעשו יותר גמישים ורכים ולא נוקשים ותפוסים".

סיפורו של פ. החזרתם אותי לעמיד ישרה ללא כאבי גב

"בוקר אחד קמתי מהמיטה, התכופפתי כדי לנעול את נעלי הבית שלי, ונשארתי כפוף בלי יכולת לזוז. כל תנועה הכי קטנה גרמה לי כאבי תופת. נשארתי כך 20 דקות. לאחר מכן לקח לי נצח כדי לשכב שוב במיטה. נשארתי במיטה יומיים. ראיתי שהכאב לא עובר, התקשרתי לרשת המרפאות "מזור לכאב" ושאלתי מה עושים במקרים כאלה.

קיבלתי זימון מיידי למרפאה, על מנת לפתור את המצוקה שלי באופן מיידי. הייתי סקפטי, אבל לא היה לי מה להפסיד. בקושי הגעתי למרפאה. נשכבתי על המיטה, ותוך 5 דקות הפכתי לאדם אחר. יכולתי לעשות מה שרציתי, להתנועע בחופשיות, להתכופף, לעבוד.

בערב התחילו שוב קצת כאבים. למחרת עשיתי טיפול נוסף. היום אני אדם חדש, פשוט אדם חדש. אין לי שום זכר ושום סימן לכאבי שרירים או משהו דומה. מבחינתי – זה היה נס רפואי. מדהים!"

צ. מספרת לנו: תודה על הקסם שהעלים כאבי ראש ופנים ממושכים

"למעלה משנתיים סבלתי מכאבי ראש ממושכים וכאבים בכל צד ימין של הפנים, בעיקר סביב העין, שגרמו לי סבל רב. היו לי גם כאבים בצוואר, עד כדי כך – שממש לא יכולתי לסובב את הראש.

לפעמים הכאבים היו כל כך קשים שלא יכולתי ללכת לעבודה, והפסדתי ימי עבודה. הכאבים שיבשו ממש את חיי. הטיפול היחיד שעזר לי הוא הדיקור הקנדי. עברתי סדרת טיפולים, ומטיפול לטיפול המצב השתפר. היום אני, סוף סוף, אדם נורמלי.

הכאבים הולכים ונעלמים, והשרירים משתחררים.כאבי הראש נעלמו ואני יכולה לסובב את הצואר בחופשיות לכל צד!!!"

סיפורו של מ. נעלמו כאבי הצוואר כלא היו!

"סבלתי מכאבים במשך שנים בצואר. היו לי כאבים כל הזמן, לפעמים כאבים ממש ממש חזקים. אתמול כאב לי כל כך בעבודה, שהחברים נבהלו, קראו למונית ואחת הבנות מהעבודה לקחה אותי ישר למרפאה של "מזור לכאב".

מסתבר שזה היה שריר תפוס. קיבלתי טיפול בדיקור קנדי, שיטה שלא הכרתי. מיד לאחר הטיפול הרגשתי הקלה מסוימת, ולמחרת, כלומר היום, באתי להגיד תודה. הכאב נעלם אחרי שנים של סבל. ממש כאילו קסם! הצלתם או 

ל. מת"א כותבת נפלא להפרד מהפיברומיאלגיה, תודה!

"רציתי להודות לך מקרב ליבי על הטיפול המסור והדאגה שלך כלפיי. שבע שנים סבלתי מכאבי תופת נוראיים במקומות שונים בגוף בגלל מחלת הפיברומיאלגיה. בנוסף סבלתי מחרדות קשות ומדיכאון לא הצלחתי לישון והפסקתי לעבוד ולבלות בחברת חבריי – סגרתי את עצמי בקופסא של סבל ורחמים עצמיים.

כיום, בעקבות הטיפול שקבלתי במרפאתכם, חל שיפור משמעותי ביותר בחיי! שוב התחלתי לחייך, לבלות, לעבוד!! אני עובדת קשה במשך השבוע ועושה ספורט ככל הניתן…

אתה הרופא היחיד והאדם היחיד שנתן לי הכי הרבה תמיכה ועידוד – יותר מהוריי ובני משפחתי!"  

לא אשכח לך לעולם !!

ס. מאזור המרכז מספר כאבי הידיים חלפו ואפשר שוב לעבוד

"כבחור צעיר וספורטיבי, הציקו לי מאד כאבי ידיים שהפריעו לי בעבודה מול המחשב ובפעילויות ספורטיביות למינהן בארבע השנים האחרונות. הכאבים השביתו את שמחת חיי, הזכירו לי ללא הרף את מגבלותיי והפריעו בעבודה ובשעות הפנאי.

תודות לטיפול היעיל והמהיר במרפאת מזור לכאב, נפטרתי לחלוטין, לאחר הטיפול הראשון, מהכאב והמגבלה וחזרה אליי חדוות החיים והיצירה.

תודה, תודה ושוב תודה!  הקסם בהתגלמותו הרפואית!!"

ז. מרעננה מתאר: תודה על טיפול מופלא בכאבי בטן ממושכים ועלומים

"בשנים האחרונות סבלתי מכאבי בטן חוזרים. אצל מי לא הייתי – טובי המומחים בדקו אותי, בצעו אנדוסקופיות, CT, אולטרסאונד,  MRI ומה לא… קבלתי עשרות טיפולים תרופתיים וזריקות שלא שינו דבר.

הגעתי אליך למרפאה בחשש כבד ששוב אתאכזב ואשאר לעד עם הכאב בטן המשונה הזה. ביום המחרת מהטיפול שלך נעלם הכאב!!

התחלתי שוב לבצע פעילות גופנית, לקיים יחסי מין וליהנות מחיי! המתנתי חדשיים עד למשלוח מכתב זה, כדי להיות בטוח שאין יותר כאב ואני מאושר לציין שהנס הזה אמיתי.

מאחל לך שתוכל לעזור בצורה נפלאה כל כך להרבה אנשים עם כאבים כרוניים. כה לחי! בתודה וברכה."

ר. מירושלים כותבת: כאבי האגן הקשים מהתאונה – נעלמו!! 

"לפני 3 שנים נפגעתי בתאונת דרכים ונותחתי בעצם הזנב. זמן קצר לאחר הניתוח החלו כאבים קשים באזור האגן והישבן, שמנעו ממני ישיבה, שכיבה על הגב והליכה או עמידה ממושכים.

קבלתי טיפולים שונים כולל הזרקות אפידורליות חוזרות שבמקרה הטוב לא הועילו ובמקרים מסוימים אף החמירו את הכאבים. שנתי נדדה ושקעתי בדיכאון – ירדתי במשקל ובכיתי לעיתים קרובות, עד…

עד שהגעתי לטיפול שלכם במזור לכאב. השיפור החל לאחר הטיפול הראשון והמשיך עד להעלמות הכאבים לאחר עוד 2 טיפולים.

עדיין בשינויי מזג אויר יש קצת כאב עמום, אך אין מה להשוות – הכאב הקשה שהיה "חברי הצמוד" זמן כה רב, נטש אותי לשמחתי…

חזרה אליי שמחת החיים, היכולת לישון בשקט, לעבוד במשרד ובקיצור – כל מה שכבר לא העזתי לקוות שיקרה!

אין מילים בפי להודות לך על הטיפול הנפלא והמסור!"

בנו המסור של מ. כותב – קסם של טיפול בשלבקת חוגרת!

"אבי חלה בשלבקת חוגרת. השלבקת תפסה את אבי בגיל 75 על רקע סבל מבעיות בריאותיות נוספות כגון לחץ דם גבוה, סכרת ובעיות לב. השלבקת "תפסה אותו חזק" – מרבית הכאבים היו באזור חגורת החזה ובית השחי.

אבי תאר את כאביו ככאבים החזקים ביותר שחווה אי פעם, מה גם שעוצמת הכאב הייתה עקבית ורצופה כמעט ללא הפוגות לאורך היום והלילה שבועות רבים. הטיפול הראשוני שאבי קיבל היה בכדורים מסוגים רבים, כולל כדורים משככי כאבים מדרגה גבוהה – נרקוטיים ובנוסף כדור בשם ליריקה.

הכדורים לא עזרו ואפילו החמירו את המצב, בכך שהם הפרו את האיזון שהיה דרוש ברמת הסוכר ובלחץ הדם. הכדורים הפכו את אבי לאפאטי ומעט דיכאוני. למרפאת מזור לכאב הגעתי מהאינטרנט, כחודש לאחר תחילת המחלה, לאבחנה ולטיפול.

הרופא המומחה במרפאת הכאב ביצע תחקיר ראשוני יסודי ואז החל לטפל באבי בטיפול קונבנציונלי לחלוטין, אך יעיל. אפקט הטיפול היה מיידי – אבי לא האמין שבבת אחת נעלם הכאב! החל מאותו רגע, חל שיפור מתמשך במצבו.

הוא הפסיק לשתות את כל הכדורים והחל בפעילות ספורטיבית קלה כחלק חשוב וחיוני בטיפול. בהחלט טיפול טוב יעיל מאד, והכי חשוב חוסך הרבה כדורים!"

סיפורה של ע.ד פיברומיאלגיה הלכה ושמחת החיים חזרה בזכותך

"אני בת 51 הסובלת מפיברומיאלגיה זה 15-17 שנים.. קבלתי אינספור תרופות וכמובן שהלכתי להמון רופאים להתייעצות – האמת-כולם רוצים לעזור אבל לא ממש חשתי שהתרופות עזרו: טופלתי בזריקות ווולטרן, מורפיום, נוגדי דכאון שאמורים לטפל בשרירים.

עליתי במשקל, סבלתי מתופעות לוואי קשות, נפיחות, עצירות, כאבי ראש, בילבול, חולשה, עיפות, וכו',

התקפי הכאבים כמו שיודעים חולי הפיברו, הם כל פעם במקום אחר, פעם צוואר, כתפיים, שכמות, אגן, ברכיים, הלכו וחזרו מפעם לפעם. בשנה האחרונה – החלו כאבי גב חזקים ולא יכולתי לדרוך על רגל שמאל. אושפזתי וקבלתי זריקות נגד כאבים וסטרואידים.

כמובן הציעו זריקות בעמוד השדרה תחת שיקוף שחשתי בעקבותיהם הרבה יותר גרוע… הייתי במיטה חודש וחצי עם תרופות נרקוטיות כמו טרגין ופרקוסט וכן ארקוקסיה וקלונקס, וחזרתי לעבודה בהדרגה.

פתאום תפס אותי כאב חד בשכמה!! נמשך 4 חודשים של סבל מכאבים קשים: כל 4 שעות לקחתי טיפול נגד כאבים.. לא יכולתי להמשיך לחיות ככה.. נכנסתי לאינטרנט וכתבתי מרפאת כאב/מזור לכאב לחולי פיברומיאלגיה!

רצתי לשם ביודעין שאף אחד לא יכול לעזור ושיתנו לי מין הסתם תרופה שעדיין לא לקחתי נגד כאבים.

להפתעתי – המומחה במרפאת מזור לכאב באזור המרכז, שינה את חיי!!! לאחר הסבר הבין הרופא שמקור הכאב הוא בשריר מסוים.. קיבלתי טיפול של רבע שעה וכבר אחרי 5 דקות חשתי שינוי בחופש התנועות ובכאב .. (כמובן שלא רציתי לשמוח יותר מדי כי לא האמנתי שהטיפול יעזור לאורך זמן) משעה לשעה חשתי הקלה!! ללא כאב בכלל, ואני שבוע וחצי אחרי ולא מאמינה!

הרופא הזה שינה את איכות החיים שלי.. חשוב לי לכתוב את מה שעברתי כי מאמינה שאתם מבינים ומכירים את הסבל שעברתי. רוצו אליו! אין לכם מה להפסיד! תנסו! תאמינו לי שתברכו את הרופא המיוחד הזה ברשת מזור לכאב!"

אייל מספר: היאוש שהפך לשמחה כאשר טיפלתם בכאבי הגב של אמי הקשישה!

"ההתדרדרות במצבה של אמי בת ה- 88 הביאה אותנו לתחושת ייאוש ולחוסר תקווה. מעבר להתדרדרות קשה במצבה הרפואי, היא הפכה לסיעודית ונאלצנו לאשפזה במחלקה המיועדת לכך בבית אבות.

שם הצליחו אמנם לייצב את מצבה הרפואי, לא עלה בידי הצוות לטפל בהצלחה בכאביה הקשים בגב, ברגליים ובאזורים אחרים, אפילו לא בעזרת תרופות נרקוטיות. סבלה הגופני והנפשי יחד עם מצבה הסיעודי, בעודה צלולה לחלוטין, הפך להיות בלתי נסבל עבורה ועבור הסובבים אותה.

במצב זה פניתי למרפאת מזור לכאב שבאזור המרכז. המומחה, דר' מ. בצע מיידית ביקור בית דחוף ולקח אחריות על כל הטיפול הכוללני באימי. לראשונה הרגשנו שיש לנו פתרון בקצה הדרך! בפגישה ממושכת קנה המומחה את אמונה של אימי, בדק אותה בקפדנות והתווה דרך מפורטת לשיקום והחלמה, תוך קבלת שיתוף פעולה מהרופאה בקופ"ח.

תוך זמן קצר הוצאתי את אמי מבית האבות והחזרתי אותה לביתה תוך שיפור הדרגתי במצבה הגופני, כולל הפחתה משמעותית בכאביה, ויתור על כסא הגלגלים וחזרה הדרגתית להליכה.

כל פעם שהיתה נסיגה כלשהי, זכינו לביקור בית חוזר של דר' מ. לבלימה יעילה של המשבר ושיבה למסלול ההחלמה ולשיפור הנמשך והמשתפר. כיום, 5 חודשים לאחר שפנינו לראשונה ל"מזור לכאב", אין לאימי כל כאב ואני אחוז התפעלות כיצד טיפול יסודי ומסור, נתן מענה לבעיה כל כך קשה שהציקה לאימי זמן כה רב במסגרת הטיפול במערך הרפואי הרגיל"    

נעלמו המיגרנות של ש.כ שינית לי את החיים!

"אני בת 21, מזה 8 שנים אני סובלת ממיגרנות קשות הכוללות הקאות, בחילות וכאבים חזקים. המיגרנות היו תוקפות אותי בין פעמיים ל 3 בשבוע, כל זאת, בלי קשר לכאבי ראש יומיומיים יחסית "קלים" אשר אותם עוד ניתן לסבול

ניסיתי כדורים, דיקור סיני, כדורים הומאופתיים, שינוי גלולות, שינוי תזונה, הורדת לקטוז מהתפריט וכו'.. ולמען האמת שום דבר לא עזר.

בהמלצת רופאת המשפחה שלי פניתי למרפאת כאב ברשת "מזור לכאב" הסמוכה באזור המרכז ותוך יומיים פגשתי את דר' מ'.

כבר בפגישה הראשונה המומחה ידע לאבחן את מהות הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. באותה פגישה ראשונה התחלנו בטיפול אשר לא היה נעים במיוחד אבל כבר יום למחרת לא הרגשתי כאבים!! 

לאחר כשבועיים הגעתי לטיפול נוסף וכעת (כחודש לאחר הפגישה הראשונה) לא היו לי כאבי ראש, לא חזקים ולא חלשים, לא הקאתי ולא היו לי בחילות. דבר אשר מפתיע אותי לחלוטין אחרי סבל של כ 3 פעמים בשבוע של הקאות ומיגרנות, לאורך שנים.

אין לי מילים להסביר עד כמה אני מודה לדר' מ' על העזרה, שלא נדבר על היחס המדהים, ההתחשבות וההתעניינות שהביע לאחר הפגישות.

תודה רבה על הכל !! שינית לי את החיים בצורה משמעותית כמובן שלטובה!!!"

Dear Dr

My leg muscles are much stronger and I am slowly increasing my cycling routine.

Yes thanks to you, you have given me a way of life to try and take control of the pain rather than have the pain take control over me.

it is a full time effort which is worth it as I see the other alternatives are less attractive.

I continue without fail with my daily exercise. Walking twice daily,

I truly enjoy the routines thanks to your "hypnotic treatment"!

Indeed i am feeling much stronger, I am visibly stronger and now stand upright in a

confident stable way. My family around me have noticed the difference.

I am so grateful to you for changing my way of life and breaking an endless  cycle of

pain. I am realistic and know that not all days will be the  same but I feel I have learnt

much about my body and the control of  it. In addition I have you for advice

and back up if required.

Kindest Regards

Thank you so much!

לא תאמינו לקסם: לא ניתוח אלא "דיקור יבש", דקירה בשריר לצורך שחרורו, ולפתע הסיוט של שמונה חודשים תמימים נעלם כלא היה! 

אני בן 64 , בעל כושר גופני טוב ועוסק בספורט כל חיי. לפני כעשרה חודשים התעוררתי בוקר אחד עם כאבים מטורפים ברגליים, לא משהו שדומה בכלל לדבר אחר. לא יכולתי לעמוד והתחושה הייתה כאילו לא זורם דם לרגליים. הופניתי לבדיקות מקיפות: דופלר, בדיקות דם שונות כולל MRI.

נמצאו 6 בלטים בעמוד השדרה והיצרות של התעלה. בעקבות זאת הופניתי לאורתופדים מומחים לעמוד השדרה וההמלצה הייתה חד-משמעית: ניתוח, ובינתיים – תרופות למניעת כאבים, מאקמול וטיפות אופטלגין ועד ארקוקסיה.

מכיוון שלא רציתי ניתוח פניתי לטיפולים אלטרנטיביים: יוגה שיקומית, הומאופאתיה, פלדנקרייז, דיקור סיני, ג'יירוטוניקס ועיסוי טיפולי. פניתי גם לפיזיותראפיסט מומחה ולרופא מומחה לספורט, אולם כל אלה לא הועילו והכאבים רק הלכו והתגברו:

לא רק שלא יכולתי ללכת ולא יכולתי לעמוד על הרגליים (הליכון בתוך הבית!), גם בלילות לא יכולתי לישון מרוב כאבים. כעבור 8 חודשים של סבל, פניתי לטיפול במסגרת מרפאת הכאב "מזור לכאב" הממוקמת ליד בי"ח תל-השומר.

הרופא המומחה ראיין אותי ובדק אותי במשך כשעה ואז קבע כי מדובר ב..שריר מכווץ הנמצא ליד עמוד השדרה! השריר הזה מפריע לפעולתו של עמוד השדרה באותו מקום, וגורם לבלט הלוחץ על עצבים וגורם לכאבים המוקרנים לרגליים. ומה הפיתרון?

לא תאמינו לקסם: לא ניתוח אלא "דיקור יבש", דקירה בשריר לצורך שחרורו, ולפתע הסיוט של שמונה חודשים תמימים נעלם כלא היה!

להשלמת הטיפול הורה לי המומחה לבצע מדי יום תרגילים מיוחדים לחיזוק שרירי הגב. אני מבצע את התרגילים האלה עד היום ומצבי טוב. הכאבים אמנם לא נעלמו לחלוטין אך אין להשוותם למה שהיה לפני הטיפול. בהדרגה אני גם חוזר בהדרגה לפעילות ספורטיבית – שחייה והליכה – ומרגיש שחזרתי לחיים!

א.פ איבד את כאבי הגב וזכה ליחס מיוחד

באתי למרפאת מזור לכאב אחרי כמעט שלוש שנים של סבל יומיומי, כאבים בלתי פוסקים לאורך עמוד השדרה. אחרי טיפולי עשרות רופאים ומטפלים והוצאות של עשרות אלפי ש"ח. אחרי ייאוש טוטלי. אחרי שהכנתי את עצמי נפשית שהכאב ילווה לתמיד וצריך לחיות עם זה.

בין כל הרופאים והמטפלים שהייתי אצלם היו בקושי 1-2 שקצת הקלו עלי ליום-יומיים וזהו. שלא נדבר על זה שאחרי הביקור שכחו ממני.

כל השנים האלו של סבל, קראתי ספרים על כאבי גב. הספרים הטובים ביניהם היו של רופאים שסיפרו על הגישה שלהם הכוללנית, על הקשבה וליווי הפציינטים שלהם עד שהם התפטרו מהכאבים, על טיפולם בסיבות הכאב ולא בסימפטומים. כמובן שחיפשתי רופא כזה כל הזמן ולא מצאתי…

עד שהגעתי למרפאת מזור לכאב בסניף המרכזי. באתי במקרה, אחרי שאמרתי לעצמי שלא אלך יותר לרופאים. ראיתי את הפרסומת של מזור לכאב ואמרתי – "זה עוד אחד שיישלח לפיזיותרפיה שלא עוזרת או לניתוח וישכח ממני". ולא הלכתי. אחרי כחודש, יום אחד הרגשתי ממש-ממש רע, אמרתי טוב, אבדוק. פעם אחרונה אנסה לקבל עזרה.

כבר בדקות הראשונות של הביקור הבנתי שמצאתי את הרופא מהספרים שקראתי! כבר בדקות הראשונות הצטערתי שלא באתי אליו מיד אלא חיכיתי חודש! כבר אחרי טיפול הראשון הרגשתי שיפור משמעותי!

כבר אחרי הביקור הראשון יצאתי מהייאוש הטוטאלי שלי והפכתי להיות אופטימי וגם הבנתי בזכותו מה הסיבות לכאבים! הייתי כמה ימים באופוריה כי לא האמנתי שאני כמעט ולא מרגיש כאבים!!! אז… אם אתם מחפשים – מצאתם!

דר' יקר, תודה רבה רבה לך