טיפול בכאב שלא עובר

מרפאת כאב >מידע קליני כללי > טיפול בכאב שלא עובר
סובלים? אנחנו כאן כדי לעזור!
  • החזר ללקוחות לאומית וביטוחים פרטיים!

אנשים רבים מעבירים את חייהם עם חוויות כאבים מעטות בלבד, פה כאב ראש, שם כאב בבטן – כאבים אשר רובם חולף לאחר נטילת כדור נגד כאבים או פשוט חולף מעצמו לאחר זמן קצר. עם זאת, ישנם אנשים אחרים אשר חווים במהלך חייהם כאב שלא עובר, כאב שנשאר קבוע בחייהם, איתו הם מתעוררים בוקר ואיתו הם הולכים לישון בערב – הכאב ממשיך לפעום. כאב שכזה לא עובר לאחר נטילת משכך כאבים והוא גם לא עובר לאחר התייעצויות אינסופיות עם רופאים, ולעיתים נדמה שאין עוד פתרון – אך כמובן שיש וחשוב לדעת זאת – מרפאת כאב, המתמחה בסוג כאבים כאלה, יכולה להקל על הכאב ולעיתים אף להעביר אותו וללא ספק היא יכולה להשיב לאדם את אורח חייו התקין, להשיב לו את הנוחות הכל כך טריוויאלית עבור כולנו – לחיות חיים נטולי כאבים.

סוגי הכאבים

מרפאת כאב מטפלת במספר סוגים של כאבים, אשר יכולים להשתנות אחד מהשני במספר מאפיינים (כרונולוגיים):

  • כאב אקוטי וחד, כאב חזק מאוד וחד מאוד, המופיע בפתאומיות מסיבה ידועה או לא ידועה, אך לרוב חולף או דועך תוך מספר ימים. 
  • כאב כרוני ומתמשך הוא כאב קבוע בחייו של האדם, אשר אינו חולף גם לאחר זמן רב (חודשים ואף שנים). דרגת הכאב יכולה להיות חלשה, בינונית או חזקה, אך בכל מקרה, סוג כאב זה גום לפגיעה באיכות החיים של האדם ועלול לגרום למצב רוח ירוד עד כדי דיכאון.
  • כאב שהוא מעין "שילוב" של השניים האחרים – כאב אקוטי על כרוני, כאב חד עם כאב מתמשך ויכולים להופיע גם התקפים של כאב חד.

תמיד יש פיתרון

יהיה הכאב ממנו אתם סובלים – אינכם חייבים להמשיך לסבול ממנו. בבמרפאת הכאב מזור לכאב יכולים לעזור לכם להקל על הכאב שהפך לעול על חייכם, להפחית ולסלק אותו ואפילו גם למנוע את חזרתו בעתיד. המומחיות שלנו היא לאתר את מקורות הכאבים והסבל שלכם ולהיפטר מהם בעזרת מגוון הטיפולים שלנו ובעזרת שנות הניסיון הרבות שצברנו. אז אם לא קיבלתם מענה מספק מהמומחים "הרגילים" אל תאמרו נואש – כי תמיד יש פיתרון, ומרפאת כאב היא התחנה הראשונה בדרך לשם.